Prilba so štítom: Horúci trend sezóny 2019-2020

Prečo sú lyžiarske prilby so štítom také obľúbené? Aké výhody v nich vidia lyžiari s dioptrickými okuliarmi, ale aj tí bez nich? Ako pri ostatných rýchlo obľúbených produktoch, je to najmä pre jedinečný dizajn, ktorý spája praktickosť s trendy štýlom a farbami. Ľahko si ich zamilujete!

1. Prilba so štítom zjednodušuje život na svahu. Štít ľahko posuniete smerom nahor a nadol. Túto možnosť oceníte pri presúvaní sa z lanovky, vleku či miesta odpočinku na svah, priamo do akcie. Vaša tvár sa cíti voľnejšie a bez tlaku, ktorý môžete pociťovať pri celodennom nosení lyžiarskych okuliarov.

2. Štít má rôzne užitočné technológie:

  • 100% UV ochrana
  • antifog (jasný výhľad bez zahmlenia)
  • polavision (polarizačný filter: eliminuje oslepujúce lúče, odraz svetla zo snehu a lesklých predmetov)
  • variomatic® (fotochromatické sklo, ktoré sa prispôsobí svetelným podmienkam na svahu).

3. Umožňuje nosiť dioptrické okuliare pod štítom. Poskytuje voľnosť a zároveň potrebnú ochranu. Bez pociťovania tlaku rámu či straníc dioptrických okuliarov. Výhodu ocenia tí, ktorí nenosia kontaktné šošovky, prípadne im v zime prekážajú a radi by v zime videli na svahu ostro každý detail zjazdovky. Dodáva pocit bezpečnosti a istoty, čo sa prejaví aj na štýle jazdy na svahu.

4. Zorné pole je neprekonateľne široké a bez obmedzení. Periférne videnie neobmedzuje rám ako pri okuliaroch. Viditeľnosť lyžiarov na zjazdovke je na najvyššej úrovni, periférne zachytia každého obiehajúceho, ktorý by mohol predstavovať nebezpečenstvo. Ľahko sa čistí a chráni oči rovnako dobre, ako lyžiarske okuliare.

5. V kombinácii so šatkou s originálnym dizajnom sa stane Váš outfit jedinečný, neprehliadnuteľný. Dobre poslúži aj kukla či šál. Tvár ostane v teple, chránená pred studeným vetrom, snehom a mrazom.

Photos by: chefkonrad

uvex

einkauf

helme

brillen

kontakt

Montag - Freitag 08:30 - 16:00

+421 253 419 904

info@uvexsports.sk

Einloggen
0
0.00EUR
0
0.00EUR
de

Ins Konto einloggen

Email
Passwort
Einloggen
BenutzerregistrierungKennwortänderungsanforderung

Warenkorb (0)

Warenkorb ist leer
Top

Warenkorb (0)

Warenkorb ansehen AGB

Warenkorb (0)

Warenkorb ansehen AGB
de
en
sk

uvex

helme
brillen
zubehör